Jesteśmy bezpośrednim importerem – przedstawicielem jednego z liderów światowych producentów paneli grzewczych w technologii podczerwieni Fenix group.

Holding składa się z dziesięciu przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych. Jest jednym z największych europejskich producentów systemów ogrzewania elektrycznego wykorzystującą technologię podczerwieni. Eksportuje swoje produkty do więcej niż 60 krajów świata, leżących na 4 kontynentach.

Holding posiada swoje spółki produkcyjno – handlowe w Czechach, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Norwegii i Słowacji.

Od ponad 25 lat wciąż rozwijamy i ulepszamy nasze produkty i świadczone przez nas usługi. Nieprzerwany rozwój firmy uczynił nas jednym z liderów na rynku światowym w dziedzinie energooszczędnego ogrzewania budynków użytkowych, obiektów przemysłowych, magazynów oraz centrów dystrybucji, z zastosowaniem technologii podczerwieni.

Utrzymując najwyższe standardy jakości, stale wzbogacamy nasze portfolio o nowe produkty. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz ekonomicznych technologii ogrzewania pochodzących od jednego producenta. W ten sposób, możemy dostarczyć naszym klientom niezależnych rekomendacji.

Wierzymy, że najważniejszym elementem w dostarczaniu klientom innowacyjnych rozwiązań ogrzewania jest wielkie zaangażowanie wszystkich pracowników firmy – oddanie się projektowaniu i konstrukcji niezawodnych systemów ogrzewania podczerwienią. Gdy wymienione fakty połączycie Państwo z najwyższą znaną nam wydajnością energetyczną promienników podczerwonych, przekonacie się Państwo, że posiadanie systemu ogrzewania firmy Fenix Group to komfort i szybki zwrot poniesionych kosztów. Nie idziemy na kompromis. Państwo również nie powinniście.

Każdy promiennik podczerwieni firmy Fenix group wykonany jest wyłącznie z materiałów najlepszej jakości, dobranych w taki sposób, aby mogły niezawodnie funkcjonować przez kilka dekad. Jeśli trzeba, można nas nazwać wybrednymi, jednak zanim jakikolwiek promiennik opuści naszą fabrykę, poddawany jest gruntownym testom i szczegółowej kontroli. W ten sposób możemy być pewni, że każdy produkt spełnia nasze surowe standardy i jest godny, by reprezentować naszą markę.

Nasi klienci doceniają nasze wartości i to oni wykreowali nasz dzisiejszy wizerunek: W ten sposób ewoluowaliśmy z pozycji pioniera w dziedzinie innowacyjnych systemów ogrzewania podczerwienią do pozycji jednego ze światowych liderów rynkowych.

mgr inż. Stanisław Biela

607130614

stanislawbiela@ecorad.pl

ECORAD - bezpośredni importer

ul. Roosevelta 52,
Pl. Zwycięstwa 13
64-920 Piła